Wiedza

PCC Rokita SA, to jedna z największych firm z branży chemicznej w Europie. Jako podmiot dominujący tworzy Grupę Kapitałową PCC Rokita, w której skład wchodzą spółki produkcyjne oraz firmy prowadzące działalność usługową na potrzeby Grupy i na rynek zewnętrzny. Polska centrala Grupy PCC znajduje się w Brzegu Dolnym, gdzie miesięcznie obsługiwanych jest kilka tysięcy samochodów ciężarowych, zarówno pod kątem realizacji sprzedaży jak i obsługi dostaw surowców na potrzeby bieżącej działalności produkcyjnej.

Czytaj więcej »

NEUCA to lider w hurtowej dystrybucji farmaceutyków. Neuca równolegle rozwija synergiczne biznesy. Mam pozycję eksperta
w wielu ściśle współpracujących w ramach rynku zdrowia segmentach: handlu hurtowym, produkcji farmaceutyków, marketingu, logistyce, zarządzaniu siecią przychodni lekarskich, badaniach klinicznych, telemedycynie, informatyce, reklamie i mediach.

Czytaj więcej »

Od 5 lat ABB korzysta z innowacyjnej Platformy logistycznej firmy LOGINTEGRA – dowiedz się w czym pomogło wdrożenie systemu.

Czytaj więcej »

Firma Hochland jest najbardziej znaną i najpopularniejszą marką serów w Polsce. 
Hochland jest liderem w kategorii sera w Polsce, ma 11% rynku, największy udział wartościowy wśród brandowych graczy i jest motorem wzrostu całej kategorii.

Czytaj więcej »

300x226.jpg

Aluprof S.A. to jeden z wiodących europejskich dystrybutorów systemów aluminiowych dla budownictwa.
W ofercie firmy dostępne są systemy okienno-drzwiowe, fasadowe oraz rolety i bramy. Aluprof wchodzi w skład Grupy Kęty. Zlokalizowane w Bielsku-Białej i Opolu zakłady Aluprof S.A. dysponują prawie 80 000 m2 powierzchni.

Czytaj więcej »