AUKCJE ON-LINE – szybkie przetargi na usługi transportowe

AUKCJE ON-LINE to prosta w obsłudze aplikacja przeglądarkowa do tworzenia szybkich przetargów na usługi transportowe. Jest rodzajem „zamkniętej” giełdy internetowej, co oznacza, że zweryfikowani dostawcy usług transportowych po wygranej licytacji mogą automatycznie otrzymać zlecenie i wprowadzić dane awizacyjne. Tworząc zapytania ofertowe na platformie internetowej określamy kwotę minimalną i maksymalną oraz czas trwania licytacji, po czym uzyskujemy optymalną ofertę.

Mimo, że aplikacja jest gotowym narzędziem, możliwa jest indywidualna konfiguracja i dostosowanie formularzy do własnej specyfiki.

Klienci używający modułu AUKCJI ON-LINE LOGINTEGRA potwierdzają znaczne zmniejszenie pracochłonności w obsłudze zleceń i obniżenie kosztów transportu nawet do 15%.

Zastosowanie AUKCJI ON-LINE pozwala na:

  • optymalizację kosztów transportu poprzez szybki dostęp do aktualnych ofert,
  • komunikację ze zweryfikowaną grupą przewoźników bez udziału telefonów, maili czy komunikatorów transportowych,
  • automatyzację pracy,
  • monitorowanie terminowości,
  • zwiększenie bezpieczeństwa i ograniczenie występowania błędów,
  • tworzenie raportów i statystyk w oparciu o archiwizowane informacje.

Wdrożenie AUKCJI ON-LINE jest bezpłatne, nie wymaga podpisywania umowy i odbywa się przy wsparciu konsultanta LOGINTEGRA – dzisiaj skonfigurowany system, już następnego dnia jest gotowy do pracy!

W przypadku wystąpienia większych wolumenów, potrzeby wykorzystania okien czasowych w harmonogramie pracy magazynu, zarządzania parkingami i ewidencją wejść/wyjść czy zastosowania innych funkcjonalności systemów klasy TMS i YMS, Klienci LOGINTEGRA mają do dyspozycji Platformę logistyczną w wersji STANDARD
lub PREMIUM. W takich przypadkach realizowana przez doradców LOGINTEGRA analiza sytuacji logistycznej Klienta pozwala na opracowanie dedykowanej oferty i zaprojektowanie dostosowanych rozwiązań. Dodatkowym usprawnieniem może być integracja Platformy logistycznej z innymi systemami, dotychczas używanymi w przedsiębiorstwie, np. ERP, WMS, LPR (systemy rozpoznawania tablic rejestracyjnych), automatycznymi szlabanami, wagami czy info-kioskami wyposażonymi w ekrany dotykowe, drukarki termiczne, czytniki kodów QR, itp.

Sprawdź już teraz, jak proste w obsłudze są AUKCJE ON-LINE i umów się na prezentację w wygodnym dla Ciebie terminie.

Więcej informacji: https://aukcje.logintegra-ads.com

Umówienie zdalnej prezentacji: +48 58 535 78 07 lub doradztwo@logintegra.com

Bądź zawsze na bieżąco!

Zapisz się do naszego newslettera, aby nie ominęła Cię cenna wiedza.

Wspólnie z naszymi klientami regularnie publikujemy merytoryczne artykuły dotyczące wdrożeń, nowych technologii, utrudnień w logistyce itp.

AUKCJE ON-LINE – szybkie przetargi na usługi transportowe

WSB i LOGINTEGRA – partnerstwo w organizacji studiów podyplomowych

Translog Connect Congress 2019 – główna nagroda dla projektu wdrożenia Platformy logistycznej LOGINTEGRA w firmie MAFLOW!

Firma Keeeper zdecydowała się na wdrożenie Okien czasowych (YMS) – sprawdź dlaczego

POMOC TECHNICZNA