Logintegra Sp. z o.o.
Kim jesteśmy? Co robimy? Czym się wyróżniamy?

Oprogramowanie logistyczne dopasowane do specyfiki firmy

Firma oferująca kompleksowe rozwiązania z zakresu oprogramowania dla logistyki, założona przez specjalistę z ponad 20-letnim stażem w jednej z największych firm transportowych w Polsce. Dzięki połączeniu kompetencji doświadczonych logistyków oraz młodego działu IT, składającego się z inżynierów informatyki, zapewniamy gotowe systemy informatyczne w logistyce, które eliminują występujące utrudnienia oraz gwarantują optymalizację kosztów transportu.

Logintegra to firma rodzinna. Zespół pracujący nad naszymi produktami to bliscy i przyjaciele, co pozytywnie wpływa na nasze relacje z klientami oraz poziom zaangażowania i uczciwości. Kiedy kilka lat temu pracowaliśmy nad pierwszym programem dla spedycji wspierającym zarządzanie procesami logistycznymi, nie sądziliśmy, że konsekwencją tych działań będzie prężnie rozwijająca się firma i zgrany, lojalny zespół. Dziś z satysfakcją przyglądamy się temu, co osiągnęliśmy, nadal ucząc się i nieustannie zdobywając doświadczenie biznesowe. Dzięki wspólnemu działaniu wiemy, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów i stworzyć dla nich najlepiej dopasowany program logistyczny.

Podstawowym celem naszej działalności jest tworzenie intuicyjnych oraz prostych w obsłudze programów dla spedycji oraz logistyki. Obok standardowej oferty, potencjalnym i aktualnym klientom zapewniamy możliwość skorzystania z dedykowanego systemu informatycznego lub aplikacji zaprojektowanej adekwatnie do indywidualnych potrzeb zleceniodawcy.

Co nas wyróżnia?

  • Posiadamy kompetencje w zakresie informatyki oraz logistyki.
  • Dopasowujemy programy logistyczne do specyfiki firmy za rozsądne pieniądze.
  • Nasze rozwiązania są intuicyjne oraz funkcjonalne w obsłudze.
  • Systemy informatyczne charakteryzuje prosty sposób rozliczenia.
7 lat temu, gdy zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie biznesu, mimo dużej motywacji i chęci działania, mieliśmy wiele obaw o przyszłość przedsięwzięcia… Dzisiaj, nasze oprogramowanie dla logistyki t.j. Platforma logistyczna, Okna czasowe, czy System transportowy pomagają w pracy logistykom i spedytorom w firmach, będących liderami w swoich branżach. Myślę, że decydujące okazało się połączenie doświadczenia w logistyce i chęć słuchania klientów na każdym etapie realizacji projektu.
Kacper Warda
Prezes Zarządu Logintegra Sp. z o.o.

POMOC TECHNICZNA