WSB i LOGINTEGRA – partnerstwo w organizacji studiów podyplomowych

Podczas gdy inne technologie zyskują i tracą popularność Java od ponad dwudziestu lat jest w top 3 najczęściej używanych języków programowania na świecie. Jednocześnie programiści Javy są stale w czołówce najbardziej poszukiwanych specjalistów IT.

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku zaprasza na studia podyplomowe, które skierowane są do osób posiadających pewne doświadczenie w programowaniu lub absolwentów kierunków technicznych, chcących rozszerzać wiedzę z programowania, poznać narzędzia programisty i zbudować od podstaw zaawansowaną aplikację.

Marta Witkowska – Dyrektor Działu Studiów Podyplomowych i Szkoleń, Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku:

Nasza Uczelnia stawia na praktyczność, a tylko specjaliści są w stanie zapewnić słuchaczom fachową wiedzę stosowaną na co dzień w praktyce, w biznesie. Stawiamy na profesjonalnych partnerów, z doświadczeniem i pasją w działaniu. Przede wszystkim chętnych do dzielenia się wiedzą i zaangażowanych w rozwój przyszłych specjalistów. Dlatego wybraliśmy firmę LOGINTEGRA.”

Studenci podczas zajęć w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku

Partnerem kierunku jest firma LOGINTEGRA – twórca systemów online wspierających zarządzanie logistyką. Platformy logistyczne LOGINTEGRA usprawniają łańcuchy dostaw m.in. w ABB, PCC, MEDIA EXPERT, SWISS KRONO, HOCHLAND, LISNER i w wielu innych przedsiębiorstwach produkcyjnych i dystrybucyjnych.

Kacper Warda – Solution Architect, CEO w LOGINTEGRA Sp. z o.o.:

„Sama idea studiów tego typu powstała wewnątrz WSB. Zdecydowaliśmy o przyłączeniu się do tej inicjatywy, ponieważ lubimy dzielić się praktyczną wiedzą. Już dzisiaj część zespołu regularnie prowadzi zajęcia jako wykładowcy lub trenerzy. Rola partnera biznesowego umożliwia nam zaproponowanie planu zajęć i podziału tematów, dzięki czemu każdy z wykładowców może mieć pewność, że przekazywane przez niego umiejętności i doświadczenie są częścią przemyślanego i konsekwentnego procesu edukacyjnego, czym niestety nie wszystkie oferty studiów mogą się pochwalić.” „Zależy nam, aby studenci oprócz samego programowania poznali także proces wytwarzania oprogramowania na praktycznych przykładach. Z tego powodu w prowadzenie zajęć zaangażowane będą osoby od projektanta i project managera po doświadczonych programistów i kierowników zespołów DEVOPS.”

Jeżeli zależy Ci na rozwoju w kierunku programisty Java i kontakcie z zespołem ludzi, którzy wspólnie wytwarzają komercyjne oprogramowanie – te studia są dla Ciebie!

Po zakończeniu studiów, część uczestników otrzyma możliwość udziału w stażu w firmie LOGINTEGRA.

Zapisz się na naszą listę mailingową    POMOC TECHNICZNA