Samoobsługowa weryfikacja kierowców – nowy moduł INFOKIOSKU w systemach LOGINTEGRA

W lipcu tego roku zostanie uruchomiony nowy moduł dla systemów LOGINTEGRA wykorzystujący ekrany dotykowe. Moduł INFOKIOSKU umożliwia samodzielną weryfikację zgłaszającego się na bramie wjazdowej  kierowcy, ułatwia przekazywanie i akceptację wymaganych procedur oraz warunków bezpieczeństwa, w tym m.in. zasad poruszania się na terenie zakładu podczas rozładunku czy załadunku pojazdu.

Kierowca przy infokiosku

Moduł jest rozszerzeniem funkcjonalności systemów OKIEN CZASOWYCH 
i PLATFORMY LOGISTYCZNEJ. Stanowi kolejny krok w automatyzacji procesu obsługi dostaw oraz umożliwia komunikację w języku kierowcy.

W pierwszym kroku kierowca jest proszony o uzupełnienie numeru rejestracyjnego pojazdu. System, po weryfikacji podanego numeru na liście awizacji, przesyła kod na wskazany numer telefonu kierowcy. Wpisanie poprawnego kodu automatycznie potwierdza w systemie status zgłoszenia. Weryfikacja może również następować poprzez podanie innych informacji wymaganych przez Klienta, np. numeru zamówienia czy ID awizacji.

Ekran aplikacji infokiosku.

W kolejnym kroku możemy poinformować kierowcę o naszych wymaganiach
i warunkach bezpieczeństwa. Kierowca w każdym momencie ma możliwość zmiany języka wyświetlanych treści.

Firma LOGINTEGRA zdecydowała się nawiązać współpracę z uznanym na rynku polskim producentem urządzeń typu INFOKIOSK. Bezpośrednia współpraca z producentem umożliwia elastyczną konfigurację wykorzystywanych maszyn, tj. montaż drukarek termicznych, czytników kodów kreskowych lub QR czy intercomu. Do dyspozycji Klientów firmy LOGINTEGRA są zarówno INFOKIOSKI wewnętrzne, jak i zewnętrzne – odporne na działanie warunków atmosferycznych.

Zastosowanie INFOKIOSKÓW szczególnie polecane jest w przypadkach:

  • potrzeby wielojęzycznej obsługi zgłaszających się kierowców,
  • wielu specyficznych wymagań dotyczących bezpieczeństwa,
  • braku portierni na bramie wjazdowej,
  • chęci przydzielania rampy magazynowej dopiero po zgłoszeniu się kierowcy.
Kierowca skanuje kod dostępu do aplikacji infokiosk.

Oczywiście możliwości wykorzystania modułu INFOKIOSKÓW w obsłudze rozładunków czy załadunków jest zdecydowanie więcej – LOGINTEGRA zaprasza do ich sprawdzenia. Pierwszy Klient, który zdecyduje się na udział w testach pilotażowych, otrzyma znaczący rabat za wdrożenie modułu i personalizację wyświetlanych za pomocą INFOKIOSKU treści.

Bądź zawsze na bieżąco!

Zapisz się do naszego newslettera, aby nie ominęła Cię cenna wiedza.

Wspólnie z naszymi klientami regularnie publikujemy merytoryczne artykuły dotyczące wdrożeń, nowych technologii, utrudnień w logistyce itp.

OneBeat i Logintegra

Samoobsługowa weryfikacja kierowców – nowy moduł INFOKIOSKU w systemach LOGINTEGRA

Nawet 19% mniejsza pracochłonność po wdrożeniu systemu do awizacji w harmonogramie online.

WSB i LOGINTEGRA – partnerstwo w organizacji studiów podyplomowych

POMOC TECHNICZNA