Samoobsługowa weryfikacja kierowców – nowoczesny moduł INFOKIOSKU w systemach LOGINTEGRA

Moduł INFOKIOSKU umożliwia samodzielną weryfikację zgłaszającego się na bramie wjazdowej kierowcy, ułatwia przekazywanie i akceptację wymaganych procedur oraz warunków bezpieczeństwa, w tym m.in. zasad poruszania się na terenie zakładu podczas rozładunku czy załadunku pojazdu.

Moduł jest rozszerzeniem funkcjonalności systemów OKIEN CZASOWYCH i PLATFORMY LOGISTYCZNEJ. Stanowi kolejny krok w automatyzacji procesu obsługi dostaw oraz umożliwia komunikację w języku kierowcy.

W pierwszym kroku kierowca jest proszony o uzupełnienie numeru rejestracyjnego pojazdu. System, po weryfikacji podanego numeru na liście awizacji, przesyła kod na wskazany numer telefonu kierowcy. Wpisanie poprawnego kodu automatycznie potwierdza w systemie status zgłoszenia. Weryfikacja może również następować poprzez podanie innych informacji wymaganych przez Klienta, np. numeru zamówienia czy ID awizacji.

Samoobsługowa weryfikacja kierowców

W kolejnym kroku możemy poinformować kierowcę o naszych wymaganiach i warunkach bezpieczeństwa. Kierowca w każdym momencie ma możliwość zmiany języka wyświetlanych treści.

Firma LOGINTEGRA nawiązała współpracę z uznanym na rynku polskim producentem urządzeń typu INFOKIOSK. Bezpośrednia współpraca z producentem umożliwia elastyczną konfigurację wykorzystywanych maszyn, tj. montaż drukarek termicznych, czytników kodów kreskowych lub QR czy intercomu. Do dyspozycji Klientów firmy LOGINTEGRA są zarówno INFOKIOSKI wewnętrzne, jak i zewnętrzne – odporne na działanie warunków atmosferycznych.

Zastosowanie INFOKIOSKÓW szczególnie polecane jest w przypadkach:

  • potrzeby wielojęzycznej obsługi zgłaszających się kierowców,
  • wielu specyficznych wymagań dotyczących bezpieczeństwa,
  • braku portierni na bramie wjazdowej,
  • chęci przydzielania rampy magazynowej dopiero po zgłoszeniu się kierowcy.

Oczywiście możliwości wykorzystania modułu INFOKIOSKÓW w obsłudze rozładunków czy załadunków jest zdecydowanie więcej – LOGINTEGRA zaprasza do ich sprawdzenia.

Sprawdź również

Zapisz się na naszą listę mailingową    POMOC TECHNICZNA