System YMS dla firmy Adama Manufacturing Poland S.A. czyli Okna czasowe od Logintegry

Nasi klienci chwalą rozwiązania. Co w nich cenią? „Dostęp do informacji, możliwość monitorowania i ułatwienie organizacji pracy”.

Okna czasowe czyli System YMS to program, pozwalający na organizację transportu, stały monitoring przesyłanych towarów oraz możliwość zaplanowania zarówno załadunku, jak i rozładunku. Od 2018 roku z platformy logistycznej Logintegry korzysta firma Adama Manufacturing Poland S.A. Firma istnieje od 70 lat i jest światowym liderem w dziedzinie środków ochrony roślin. Wytwarzane w Polsce produkty z Brzegu Dolnego docierają do państw na wszystkich kontynentach.

– Tak szeroki rynek odbiorców i wymagania związane z przewożonym towarem determinują właściwy dóbr firm transportowych – zauważa Patrycja Smolińska, specjalistka od logistyki z Adama Manufacturing. I dodaje: – Dzięki możliwości weryfikacji firm transportowych oraz prowadzenia kart przewoźnika mamy pewność, że został uwzględniony każdy wymóg niezbędny do sfinalizowania wysyłek z konkretnymi przewoźnikami.

Jakie możliwości daje partnerowi system YMS?

– Jako użytkownicy w każdym momencie możemy monitorować poszczególną wysyłkę. Zaczynając od awizacji kierowcy na konkretną godzinę, zgłoszenie się kierowcy na załadunek lub rozładunek, informacji na temat opóźnień lub zakończenia załadunku lub rozładunku, jak również końcowy etap, czyli dostarczenie towaru do klienta – wylicza Patrycja Smolińska. –

Platforma jest też narzędziem, ułatwiającym kontakt osoby odpowiedzialnej za planowanie transportu z przewoźnikami. Daje możliwość prowadzenia aukcji na wybrany transport i wspomaga jej szybszą organizację.

Logintegra usprawnia również komunikację wewnątrz firmy między jej pracownikami.

– Platforma wspomaga przepływ informacji między logistykiem, a magazynem i działem obsługi klienta. Każdy pracownik posiadający konto w platformie ma wgląd do zaplanowanych załadunków więc platforma służy również jako harmonogram wysyłek – mówi specjalistka od logistyki.

Sprawdź również

Zapisz się na naszą listę mailingową    POMOC TECHNICZNA