Podnoszenie efektywności magazynu poprzez usprawnienie procesów – okna czasowe

Zapraszamy na webinar poświęcony podnoszeniu efektywności magazynu poprzez usprawnienie procesów związanych z obsługą doków załadunkowych i transportu, co powoduje poniesienie jakości obsługi w dolnej części łańcucha dostaw.

W dzisiejszych czasach eliminacja zbędnych czynności i podnoszenie wydajności pracy może prowadzić nie tylko do podnoszenia zyskowności, ale także stanowić o przetrwaniu lub upadku firmy. Rosnące koszty materiałów, pracy i nośników energii, a także trudności w pozyskiwaniu pracowników są widoczne we wszystkich branżach, jednak w ostatnim okresie szczególnie dotkliwe jest to dla branży logistycznej. 

Dzięki spotkaniu z praktykami zmiany dowiecie się Państwo jak podejść do tego trudnego, ale niezmiernie ważnego zadania, jakim jest optymalizacja procesów logistycznych, w szczególności poprzez zaawansowane rozwiązania informatyczne.

 

Podczas spotkania dowiesz się:

  1. Jak uzyskać przejrzystość i transparentność procesów logistycznych.
  2. Jak podnieść jakość obsługi w dolej części łańcucha dostaw.
  3. Jak wykorzystać potencjał nowoczesnych narzędzi informatycznych w logistyce  – okna czasowe.

 

Webinar odbędzie się: Wtorek, 18 kwietnia 2023 r., godz. 11:00-12:00

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ TERAZ!

 

Spotkanie poprowadzą:

Krzysztof Miziński

Absolwent Politechniki Warszawskiej (Instytut Transportu) oraz Szkoły Głównej Handlowej (dwa kierunki studiów podyplomowych z dziedziny zarządzania i logistyki). Ekspert Audytel S.A. w zakresie łańcucha dostaw, budowania logistyki dopasowanej do firmy, najlepszych praktyk w zarządzaniu informacją oraz zarządzaniu flotami pojazdów.

Autor wielu opracowań dot. analizy procesów logistycznych wykonywanych na zlecenie firm. Autor-wdrożeniowiec wielu rozwiązań poprawiających efektywność procesów, wiążących efekty pracy z wynagrodzeniami, poprawiających warunki pracy, eliminujących prace uciążliwe (automatyzacja procesów, czynności).

Czynny audytor wiodący ISO 9001 (certyfikat IRCA) oraz ISO 28000 (certyfikat IRCA) – doświadczenie w audytowaniu przedsiębiorstw, firm logistycznych i transportowych.

Kacper Warda

Współwłaściciel firmy Logintegra sp. z o. o., projektant systemów informatycznych, absolwent MBA. Ekspert w dziedzinie mapowania i cyfryzacji procesów.

Posiada wieloletnie doświadczenie jak projektant i wdrożeniowiec systemów informatycznych wspierających logistykę w największych firmach w Polsce. Konsultant odpowiedzialny za przygotowanie analiz optymalizacji sieci dystrybucyjnych oraz wdrażanie elementów sztucznej inteligencji w planowaniu transportu. Czynny wykładowca prowadzący autorskie studia podyplomowe z programowania w języku Java.

Zapisz się na naszą listę mailingową    POMOC TECHNICZNA