Hochland wdraża Okna czasowe firmy Logintegra

Firma Hochland jest najbardziej znaną i najpopularniejszą marką serów w Polsce. Hochland jest liderem w kategorii sera w Polsce, ma 11% rynku, największy udział wartościowy wśród brandowych graczy i jest motorem wzrostu całej kategorii. Na terenie kraju posiada w sumie dwa zakłady, które produkują sery topione, twarogowe oraz sery żółte dojrzewające. Marki Hochland i Almette mają najwyższą rozpoznawalność i najsilniejsze pozytywne kojarzenia w całej kategorii sera (znajomość na rynku sera dla Hochland to 85%, a dla Almette 75%, badanie Omnibus GfK Polonia, czerwiec 2016).

W branży spożywczej wyjątkowy nacisk kładziony jest na bezpieczeństwo dostaw oraz kontrolę rodzaju i jakości surowca dostarczanego na produkcję. Dodatkowo terminowość dostaw, które często trafiają bezpośrednio na linię produkcyjną, jest bardzo istotna w całym procesie i ma wpływ na sprawną wysyłkę wyrobów gotowych. Z uwagi na to kadra zarządzająca firmy Hochland Polska zdecydowała się na wdrożenie systemu, który ułatwia zarządzanie awizacjami, usprawnia komunikację z dostawcami i przewoźnikami, umożliwia dokładniejsze planowanie harmonogramu pracy magazynu oraz równomierne rozłożenie dostaw i załadunków w czasie pracy magazynu – Okna czasowe firmy Logintegra.

Adam Skrzypczak – Kierownik Magazynów w Hochland Polska Sp. z o.o

„Nowoczesny magazyn powinna charakteryzować dobra organizacja pracy, na którą olbrzymi wpływ ma równomierne rozłożenie dostaw i wysyłek w dostępnym czasie. Naszym pomysłem na takiż magazyn stał się system pozwalający nam na niemalże 100 % zaplanowanie czasu pracy, optymalne wykorzystanie potencjału pracowników oraz zapewnienie szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

Poszukując rozwiązania, które zapewniłoby nam wdrożenie takiego systemu, skontaktowaliśmy się z Logintegrą. Firma ta, podobnie jak Hochland, jest firmą rodzinną, a w swoim portfelu oferuje wiele nowoczesnych rozwiązań. Na bazie doświadczenia i profesjonalizmu pracowników Firmy Logintegra wspólnie projektujemy system, który zapewni nam wyższy standard obsługi procesów magazynowych oraz zgromadzi niezbędne dla nas informacje.”

Wdrożenie Okien czasowych w firmie Hochland zostało zaplanowane na początek roku 2018.

Zapisz się na naszą listę mailingową    POMOC TECHNICZNA