Główna nagroda dla projektu wdrożenia Platformy logistycznej LOGINTEGRA w firmie MAFLOW!

TRANSLOG Connect Congress to wiodący na rynku kongres B2B i jedno z najważniejszych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej spotkanie specjalistów z obszaru transportu, logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw, które odbywa się co roku w Budapeszcie. W spotkaniach tych bierze udział ponad 500 uczestników z ponad 20 krajów. Kongres jest doskonałą platformą do nawiązywania kontaktów i wymiany doświadczeń. 

Podczas każdej konferencji nagradzane są innowacyjne projekty, które pozwoliły na udoskonalenia procesów logistycznych. Zgłoszenia oceniane są przez międzynarodowe jury pod względem poziomu innowacyjności, zrównoważonego rozwoju, opłacalności i wartości dodanej dla klienta. O wyborze laureatów decydują szefowie logistyki z największych światowych przedsiębiorstw. W tym roku byli to m.in.:

Roland Straub, Country Supply Chain Director – Coca-Cola HBC

Adina Banescu, Head of International Logistics – Tesy

Stefan Putzlocher, Head of Global Warehouse and Facility Planning Global Service and Parts (GSP) – Daimler

Pośród wielu zgłoszeń, zrealizowany przez nas projekt wdrożenia Platformy logistycznej z modułem Okien czasowych w firmie MAFLOW został oceniony jako najlepsze udoskonalenie procesów logistycznych w Europie Środkowo-Wschodniej minionego roku!

Jest nam niezmiernie miło, że nasza praca została doceniona i oprócz zwiększenia efektywności procesów logistycznych w MAFLOW, wpłynęła na jeszcze większy prestiż naszego Klienta i osób zaangażowanych w realizację projektu.

Dziękujemy jury oraz organizatorom Translog Connect Congress. Jesteśmy również bardzo wdzięczni przedstawicielom firmy MAFLOW, Panu Jakubowi Juszczykowi i Krzysztofowi Sałata, z którymi mogliśmy wystąpić podczas kongresu i opowiedzieć uczestnikom o wspólnie zrealizowanym projekcie.

Już niebawem opublikujemy wywiad z naszym Klientem oraz przekażemy więcej informacji na temat korzyści uzyskanych przez MAFLOW dzięki wdrożeniu Platformy logistycznej LOGINTEGRA.

Źródło: https://translogconnect.eu/

Zapisz się na naszą listę mailingową    POMOC TECHNICZNA